با توجه به خبرهای منتشر شده از سوی روابط عمومی شاتل موبایل، این شرکت خدمات ارتباطی از راه اندازی نسخه جدید برنامه کاربردی شاتل موبایل من» با محیط کاربری آسان و امکانات بیشتر با هدف ایجاد سهولت و تجربه ای مطلوب در مدیریت بهینه سیم کارت، را در اختیار کاربران سیم کارت های شاتل موبایل قرار داد.
شاتل موبایل از عرضه نسخه جدید اپلیکیشن شاتل موبایل من» خبر داد

متقاضیان برای انتخاب شماره رند و خرید سیم کارت شاتل موبایل  و پیش‌شماره 0998 و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل مراجعه نمایند و یا از طریق شماره 09981000000 به صورت 24 ساعته با کارشناسان فروش سیم کارت شاتل موبایل تماس بگیرند.

بر اساس این گزارش، مودم براساس این گزارش، نسخه بروزرسانی شده برنامه کاربردی شاتل موبایل من (My Shatel Mobile) نیازی به مجوز و دسترسی به اطلاعات گوشی مشترک برای نصب و استفاده ندارد و با امکاناتی نظیر انجام آنلاین کلیه خدمات غیرحضوری، مدیریت حساب شاتل موبایل، مشاهده مانده و گزارش مصرف بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک، مشاهده اعتبار باقی‌مانده، خرید بسته اینترنت و شارژ، انتقال شارژ، اطلاع از پیشنهادهای ویژه، مشاهده جزئیات کارکرد و مصرف مکالمه، پیامک و اینترنت، تست سرعت اینترنت، طرح مشکل و تماس با کارشناسان پشتیبانی و بسیاری امکانات دیگر در بازار اندرویدی گوگل پلی، کافه بازار و مایکت در دسترس قرار گرفته است.

گفتنی است، مشترکین در نسخه جدید برنامه کاربردی شاتل موبایل من می‌توانند پیام‌های اختصاصی خود را دریافت و مشاهده کنند، اطلاعات حساب خود را ویرایش کنند، از طریق بخش خدمات من» از خدماتی همچون انتقال تماس، مسدود سازی تماس‌های ورودی و خروجی، مکالمه گروهی، انتظار مکالمه و غیره بهره‌مند شوند و در صورت وجود هرگونه مشکل یا ابهام از طریق اپلیکیشن با کارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل در ارتباط باشند.

تخفیف 40 درصدی محصولات مکتب‌خونه برای شاتل موبایلی‌ها

مشترکین شاتل موبایل ارزان تر پارک میکنند

آیا کاربران از سرویس اپراتورهای تلفن همراه راضی هستند؟

شاتل موبایل راهکارهای سازمانی مبتنی بر شبکه تلفن همراه ارائه می‌دهد

شاتل موبایل به‌دلیل اختلالات اخیراینترنت به مشترکین خود بسته اینترنت هدیه می‌دهد

اینترنت سیم کارت های شاتل موبایل به مناسبت نیمه شعبان یک هفته رایگان می‌شود

نهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات با پشتبانی شاتل ‎موبایل برگزار می‌شود

موبایل ,شاتل ,مشاهده ,نسخه ,سیم ,جدید ,شاتل موبایل ,نسخه جدید ,برنامه کاربردی ,از طریق ,شاتل موبایل ,جدید برنامه کاربردی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی گیفتمون | فروشگاه خرید آنلاین هدیه Imogene's collection خرید از بانه Marin's collection Stefanie's notes چنل تلگرام اپکس لجندز موبایل | apex legends mobile مطالب اینترنتی به سایت بازی های کامپیوتر کمیاب خوش اومدید games pc convert toolscontent
دزدگ